To bostankorkulugu: duygu - The TrekEarth Forums

Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes

Great bostankorkulugu 2006-12-13 6:57

Yaptığın PP çocuğun hayalet gibi (hatta giyinmiş casper gibi :)) görünmesine yol açmış Hülya, ama yine de çok duygu dolu, çok etkileyici bir fotoğraf. Eline sağlık.

  #1  
Old 12-13-2006, 03:03 PM
gertan gertan is offline
TE Junior Member
Thread Starter
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 215
Default To bostankorkulugu: duygu

korkut bey selam, ben fotograf uzerinde yapilan rotus hakkinda sizden farkli dusunuyorum. Bence cocugun ic dunyasindaki mutsuz, karamsar ve sorunlara ragmen disarida hayatin tum hiziyla devam ettigini ve renkli bir dunya oldugu hissini veren bir calisma bu. Tabii goruslerin farkli olmasi da gayet dogal. Saygilarimla.

Gokhan
Reply With Quote
  #2  
Old 12-13-2006, 04:01 PM
bostankorkulugu bostankorkulugu is offline
TE Expert
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,160
Default Re: To bostankorkulugu: duygu

gökhan bey merhaba,
ben bu fotoğrafı çok beğendim aslında... çocuğun duruşu, giyisileri, saçları, yüz ifadesi hepsi çok etkileyici...üstelik ben basamakların hepsinin farklı karakterde olmasından da çok etkilendim... ama yine de özellikle kızın ellerindeki beyazlık ve ppyle keskinliğin azalmış olması nedeniyle hayalete benzediğini düşünmeden edemedim... hatta "altıncı his" filmini bile hatırlattı bana, hani aslında ölü olan ama ölü olduğunu bilmeyen insanların öyküsünü...bu küçük kız da sanki ellerine bakıp neden o kadar beyaz olduklarını düşünüyor gibi geldi... hem beğenimi belirtmek hem de esprili bir dille bu düşüncelerimi özetlemek istedim ama yazdıklarım alaycı gibi algılandı galiba. sizin ve hakanın yazdıklarından öyle algıladım... niyetim o değildi, özür dilerim.
selamlar
Reply With Quote
  #3  
Old 12-13-2006, 04:15 PM
gertan gertan is offline
TE Junior Member
Thread Starter
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 215
Default Re: To bostankorkulugu: duygu

korkut bey, yorumunuzu alayci olarak inanin dusunmedim. Sadece benim hangi gozle baktigimi sizinle paylasip ayni duygunun size de gecmesi idi niyetim. Ayrica ortada ozur dilenecek bir durum zaten yok. Saygi ve sevgilerimle.

Gokhan
Reply With Quote
Reply


Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 04:30 AM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH