To tmx: Wskazówki :-) - The TrekEarth Forums

Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes

Great tmx 2007-11-20 6:52

cześć Aśka, ładne warunki, fajna ostrość i czystość obrazu. nie byłem nigdy w tym miejscu. poprawiłbym podczas postprocessingu perspektywę zdjęcia: kładące się wieże łatwo wyprostować w PS korzystając ze zmiany perspektywy: Ctrl+A, Ctrl+T a następnie (z pamięci piszę) z menu po kliknięciu prawym KM, opcja Skew. najważniejsze, że detale nie tracą na jakości, a perspektywa jest ładnie wyrównana. pzdr :)

  #1  
Old 11-21-2007, 06:17 AM
Asiulus Asiulus is offline
TE Junior Member
Thread Starter
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 363
Default To tmx: Wskazówki :-)

Dzięki za wskazówki. Korzystam teraz z GIMP-a, więc perspektywę poprawiam korzystając z innego narzędzia. Ostrość na ogół idzie w las...
Tu akurat korekta perspektywy nie wydała mi się konieczna - walące się wieże podkreśliły mz wysokość budowli i nadały jej trochę groteskowy, bajkowy kształt. Właściwie to jedynie zmniejszyłam i wyostrzyłam obrazek w IrfanView. Zastanawiałam się tylko nad wystemplowaniem lampy po prawej.
Pozdrawiam!
Reply With Quote
Reply


Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 06:31 PM.Copyright Š 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH