To erdo: merhaba - The TrekEarth Forums

Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes

Great erdo 2008-05-10 3:34

Gözleri bu kadar detaylı yakalayabilmeniz harika, ben çocukluğumu elazığ da yaşadım, ama şehirde , şimdi düşününce o kadar güzeldi ki herşey, zorlukları bile güzeldi, film gibiydi,dekorlar harikaydı.
Ve değişen gerçek o zaman okuyamayan elbirliğiyle okutulur, giyinemeyen elbirliğiyle giydirilir, aç olan doyurulurdu. Dertler herkesin di. Zengin olmanın bile çok bir anlamı yoktu çünkü alınabilecek şeyler belliydi. Acı bir şey ama çocuklar o zamanda bile fakir, zayıf çocuklara karşı çocukça duygularla acımasız olabiliyorlardı, ama artık büyüklerde erişkin duygularıyla umursamaz olabiliyorlar. Gerçi Rozerin bir göçer, göçerlik yok olmalımı,maddiyatın dışında bir yaşam tarzı sonuç olarak, olmasını kimse istemez ama göçer çocukları nasıl okula gider, göçer olmak demek eğitim hakkının olmamasımı demek, bi fotografın işleri karıştırdı be hocam,eline sağlık. Sevgiler.
erdoğan

  #1  
Old 05-10-2008, 03:44 PM
barankaya barankaya is offline
TE Newbie
Thread Starter
 
Join Date: May 2008
Posts: 41
Default To erdo: merhaba

Merhaba Erdogan hocam,
calısmama anlam katan torumunuz nicin cok tesekkur ederim
saygılar
Reply With Quote
Reply


Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 10:27 AM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH