To alibasarir: tşk - The TrekEarth Forums

Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes

Great alibasarir 2008-09-05 5:06

merhaba said
gerçekten çok güzel bir açıdan nefis bir görüntü.özellikle cami harika görünüyor.ayrıca detaylardaki keskinlik,ışık ve renklerde nefis.
bu arada sende canon 40d makina kullanıyorsun.bende geçen gün elimdeki 450d makinayı 40d ile değiştirmek zorunda kaldım çünkü ellerim büyük olduğu için makinayı bir türlü doğru dürüst kavrayamıyordum.ben nikon makina kullandım uzun süre.şimdi ise canon 40d ile devam edeceğim.acaba sen memnunmusun herhangi bir şikayetin varmı bana bilgi verirsen çok sevinirim.şu ana kadar benim gördüğüm makinanın lcd ekranı dandik ve renkleri pek doğru göstermiyor.
selamlar
Ali

Old 09-05-2008, 12:35 PM
tetixxx tetixxx is offline
TE Expert

Default To alibasarir: tşk

yorumunuz için teşekkür ederim öncelikle...
ewet benimde ellerim biraz büyük olduğu için 40D aldım.elimede gayet güzel oturuyor.dediğiniz gibi lcd ekranını bende beğenmedim..ekran ışığını kıstığımda fotoğraf düşük pozlanmış gibi görünüyor..açtığımdada fazla pozlanmış gibi duruyor..onun haricinde makinamdan çok memnunum...gayet hzlı bir makine bence...kullanımıda hızlı..ayarlarını seri bir şekilde değiştirebiliyorum.ayrıca iso performansıda harika..benim ilk dlsr makinem...siz daha önce başka makinelerde kullanmışsınız..dolayısıyle diğerleri ile karşılaştırmanız daha sağlıklı olur...daha önce tanıdıklarımdan 350d-400d-nikon d80 kullandım biraz sadece...şu ana kadar bir şikayetim yok..lcd haricinde çok memnunum açıkçası..sizin lcd haricinde memnun olmadığınız bir yönü varmı?veya makineyi nasıl buldunuz..memnun kaldınız mı?
e-mail adresim
saittetik200@hotmail.com
herhangi bir sorunuz olursa bildiklerim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım 40d hakkında..
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules