Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools
Old 05-04-2010, 05:59 PM
BeBeHooker BeBeHooker is offline
Banned

Thumbs down To Traczewska: Doslownie i przenosnie

Siema Agnieszka!
Zauwazylam, bo nie da sie tego nie zauwazyc, ze od jakiegos czasu jestes pod adresem naszej kolezanki Oli Kwiatek wyjatkowo upierdliwa, zarowno w sensie doslowny, jak i przenosnym. Coz, taki Twoj urok, taki Twoj wdziek, takie Twoje emploi. Nie rozumiem jednak, dlaczego pozwalasz sobie wobec niej na ten protekcjonalny ton. Czujesz sie lepsza? OK. Ale nie musisz sie z tym obnosic, droga panienko z krolewskiego Krakowa.
Serwus!
Reply With Quote
Old 05-04-2010, 06:47 PM
Jonathan_Tree Jonathan_Tree is offline
Banned

Thumbs up To BeBeHooker: Szlag

Witaj Nika!
Matko Boska Czestochowska! Nika! Jak widze szlag Cie trafil normalnie. Daj spokoj, pomysl tylko, ze jak pisal Zbigniew Herbert w "Barbarzyncy w ogrodzie": "Swiat jest piekny. Ludzie sa dobrzy", a przynajmniej cos kolo tego.
Srerdecznosci!
Reply With Quote
Old 05-04-2010, 07:38 PM
Traczewska's Avatar
Traczewska Traczewska is offline
TE Expert

Default to BBH

Nie wiem czy jestem "dobra" .. byc moze raczej "pokretna" skoro przeslanie mojego pisania wydalo sie tak niejasne..

Ja lubie Kwiatka, juz to kiedys nawet publicznie oswiadczylam, przede wszystkim dlatego, ze mnie nieustannie rozsmiesza - tworzy takie ekwilibrystyki slowno-umyslowe, nonsensowne po prawdzie a czasami i absurdalne, ze zaczyna byc w tej merytorycznej wynalazczosci wrecz tworcza i inspirujaca a na pewno zabawna-
no i mozna to odebrac pejoratywnie jak kolezanka powyzej, albo tak jak ja - z czuloscia -
no i wydawalo mi sie, ze napisalam cos czulego..

nie moglam nagrodzic zdjecia punktami bo to jest inna historia i nie moj fotograficzny genre ale sie ladnie wpisalam i nie bardzo wiem skad ten gniew..

zapewniam, ze najgorzej jest kogos pomijac milczeniem, to krancowy przyklad wykluczenia z "towarzystwa".. a jak sie juz rozmawia, nawet kontroweryjnie.. to jznaczy, ze sie druga osobe zauwaza i "partneruje"

gniew, tym razem wydaje mi sie niepotrzebny i w stosunku do moich intencji
- chybiony..

jak napisalas "panienki z Krakowa".. )
Reply With Quote
Old 05-05-2010, 06:09 AM
Ola_Kwiatek Ola_Kwiatek is offline
Banned

Default To BeBeHooker: Szlag

Slodziutka! Daj spokoj. Jestem prosta dziewczyna z malego miasteczka, mam dosc gruba skore, mnie dosc trudno dotknac i z rownowagi wyprowadzic.
3maj sie
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules