Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great jlynx 2010-06-10 8:13

Witaj Sławku,
O to właśnie mi chodziło. Czyż nie są piękne kamienice na tej ulicy? Teatr Nowy jest bardzo ważny dla Poznania i Poznaniaków - to oczywiste. Mieszkać w Poznaniu i nie być tutaj to brzmi jak porażka. Fantastyczny teatr, świetne sztuki i niesamowita atmosfera. Budynek tego teatru jest po prostu fantastyczny. Nie jest łatwy do fotografowania jak wiekszość kamienic w miastach pokroju stolicy Wielkopolski. Jest jednak wart pokazania. Teraz kolej na następne frontony kamienic ulicy Dąbrowskiego. Nawet nie wiesz, jaką radość mi sprawiłeś tym zdjęciem, które jak sądzę otwiera nowy, bardzo interesujący cykl Twoich fotografii o Poznaniu.
Wielkie dzięki!
Pozdrawiam serdecznie,
JUrek

  #1  
Old 06-10-2010, 05:58 PM
prabut's Avatar
prabut prabut is offline
TE Newbie
Thread Starter
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 9
Default To jlynx: Kamienice

Mialem taki zbozny zamiar pochodzic po Jezycach i wylapac co ciekawsze kamienice. Na zamiarze praktycznie sie skonczylo. Poniewaz byla odpowiednia pogoda i mialem czas, zlapalem torbe ze sprzetem zapominajac zabrac zapasowego akumulatorka. Energii akumulatora starczylo tylko na zrobienie paru zdjec. Jak mowi przyslowie "co sie odwlecze to nie uciecze". Mysle ze uda sie to zrealizowac.
Pozdrawiam
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 04:31 AM.Copyright Š 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH