Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great Kofman 2010-06-15 9:46

Przeczytałam post Sergiom i zaintrygowana, zainteresowałam się poprzednimi zdjęciami z Poznania. I tutaj, odkrycie, dzięki, trzeba przyznać, TE i dzięki fofografowi, poznaję miasto, które widziałam w okropnym, pokomunistycznym stanie. Byłam w Poznaniu kiedyś przejazdem i wtedy wydał mi się brzydki i nieciekawy. A teraz jakiś jasny ze ślicznymi kamienicami.
Pozdrawiam z Grenoble.
Elżbieta Kofman

Old 06-15-2010, 08:56 PM
prabut's Avatar
prabut prabut is offline
TE Newbie

Default To Kofman: Poznan

Witam
Ciesze sie, ze moglem przyczynic sie w niewielkim stopni do powrotu wspomnien i poznania Poznania..
Masz recje. Poznan jest teraz innym miastem niz kilkanascie lat temu. Jest coraz wiecej ladnych i odrestaurowanych kamienic i dzieki temu ulice staja sie ladniejsze. Staram sie to pokazac na moich zdjeciach.
Serdecznie pozdrawiam.
Slawek
Reply With Quote
Old 06-16-2010, 09:15 AM
Kofman's Avatar
Kofman Kofman is offline
TE Junior Member

Default zdjęcia jasne i przejrzyste

Swietnie to robisz, przejrzałam inne Twoje zdjęcia z Poznania od samego początku i nareszcie, dzięki Tobie, odkryłam miejsce o którym miałam niezbyt dobrą opinię. Lubię właśnie takie odkrycia i zmianę zdania z negatywnego na pozytywne.
Pozdrawiam z deszczowego Grenoble. Elżbieta
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules