Forums

Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply

Thread Tools

Great daddo 2012-09-19 15:54

Zdravo Karlo. Prvo, dobrodosao na TEu. Drago mi je da se neko novi pojavio na ovom sajtu, jer iz Hrvatske ih ima kako se kaze u Australiji toliko koliko ima zubi u kljunu kokose. Meni se mnogo svidja tvoja fotka, njen POV, crven krov povis sveg tog kamena i potom oti divni oblaci.Lipo svitlo i prirodne boje. Zelim ti mnogo zadovoljstva na TEu i donekle duzi rok sa nama nego sto se obicno dogodi sa Hrvatima koju se pojave, malo pokazu i jos manje sudjeluju i onda nestanu tako da ta zemlja nema nikakvih ambasadora. Pozdrav. Klaudio.

Old 09-19-2012, 01:59 PM
amazon's Avatar
amazon amazon is offline
TE Expert

Default To umutlu101: dağın başı...

dağın başında çektim ve çok sevdim bu geniş açı kareyi...sadece ışığı çok iyi ayarlayaamamışım...farkettiysen bulutta beyaz kontrolüm kötö...aslında sb yükleyecektim ama bulutlar orada iyice patladı...cidden beğendin mi?adet yerini bulsun diye mi yazdın? öyle yapmazsın ama....
Reply With Quote
Old 09-20-2012, 06:24 AM
umutlu101's Avatar
umutlu101 umutlu101 is offline
TE Expert

Default selam

adetle ilgisi yok.daha da güzellestirilebilir bir fotograf.öncesinde yada sonrasinda üdahale edilerek.
senin gözlerinin gördügünü gördüm fotografi çekmeye çabaladigin andaki.
$una bi bak,neredeyse aynilar http://www.trekearth.com/gallery/Eur...oto1359608.htm
Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules