Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great emka 2011-09-21 15:26

cześć,
Zaden przewodnik by mnie nie zmusił do sluchania, kiedy ja bym wolała robić zdjecia! ja chociaż byłam z Sigmą, pojechałam sobie sama do Luksoru dorozką. I łaziłam po miejscach, gdzie turysci nie docieraja, fantastyczne to było. Nic nie pilnowane, mozna bylo sobie wziąc jakąś mała mumię (nie wzięłam, oczywiście :)). Trzeba zobaczyć i Luksor z Karnakiem, Kolosami Memnona i świątynią Hatszepsut, i Gizę, no i jeszcze koniecznie Abu Simbel. Niekoniecznie fabryki różności, ale bez tego zwykle nie da rady.
fajne zdjęcie. Ja mam niestety tylko wideo.
Pozdrawiam M.


Sądząc z krytyk malo osób bylo w Egipcie. To dziwne, bo w Polsce te wycieczki są bardzo popularne, większość moich koleżanek była.

  #1  
Old 09-22-2011, 06:55 AM
mkamionka's Avatar
mkamionka mkamionka is offline
TE Expert
Thread Starter
 
Join Date: Jan 2008
Location: Middlesbrough, UK
Posts: 1,590
Default To emka: inne

Czesc Malgorzata,
mialem szczescie ze te rzeczy ktore wyliczylas byly jednak w programie wycieczki plus nawet wiecej natomiast mialem owszem poldnia wolnego w Luxorze i wtedy taksowka pojechalismy zobaczyc mniej znany Medinat Habu i Ramesseum.
Rzeczywiscie czasami ma sie wrazenie ze Egipt opanowany jest przez Rosjan, Niemcow i Polakow. Nie jestem pewien dlaczego niektore miejsca sa preferowane przez niektore narodowosci.
Pozdrowienia
M
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 04:24 AM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH