Forums


Go Back   The TrekEarth Forums >

Notices

Reply
 
Thread Tools

Great fotka 2021-09-19 17:01

Witaj Malgorzata,
Wybralas ciekawe zdjecie na swoje czternascie lat spedzonych na TE. Z twojej notatki dowiedzialem sie ze Plock byl kiedys stolica Polski czego wczesniej nie wiedzialem.
Ladne klasyczne ujecie z ratuszem na pierwszym planie oraz kosciolem oraz kamieniczkami po obu stronach. Slusarka artystyczna na pierwszym planie robi znakomita ramke do tego zdjecia.
Czas ucieka i coraz mniej jest nas na TE. Natepuje wymiana pololeniowa i my ktorzy pasjonowalismy sie fotografia odchodzimy a mlodzy bardziej lubia krecic filmiki na youtubie za ktore moga cos zarobic. Wszystko co ma poczatek ma i koniec.
Pozdrowienia,
Zbigniew

  #1  
Old 09-20-2021, 11:13 AM
emka's Avatar
emka emka is offline
TE Expert
Thread Starter
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 4,799
Talking To fotka: TE

Cześć Zbyszek,

Dzięki za niespodziewaną krytykę. Rzeczywiście Płock jest na TE prawie nieznany, nie wiem dlaczego, bo jest bardzo ładny i ciekawy.
Ja emigrowałam z TE na Instagram. Spotkałam tam mnóstwo starych przyjaciół z TE i mam juz wielu nowych znajomych. Jak się trochę poszuka, to jest mnóstwo świetnych zdjęć, ciekawych przemyśleń. Widzę tam, że ludzie podróżują, cieszą się życiem, co jest inspirujące. Poza tym są większe możliwości, można pokazywać całe serie zdjęć (co jest fajne, gdy ma się ich dużo), krótkie filmiki i cokolwiek sie zamieści, to jakaś odpowiedź przychodzi natychmiast. No i nie trzeba bać się, że coś mod usunie. Jest miejsce i dla kwiatów, i dla kotów, i dla selfie. Co kto lubi. I mogę też rozwijać moje pasje językowe. Szkoda mi tych przyjaźni tutaj. ale co robić,

Pozdrawiam

Małgorzata
Reply With Quote
Reply


Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT. The time now is 02:35 PM.Copyright © 2018 MH Sub I, LLC dba Internet Brands. All rights reserved. Use of this site indicates your consent to the Terms of Use.
explore TREKEARTH